Časté dotazy

1) Co je iPoradci.cz?

Jsme nezávislý internetový portál, který přináší novou službu jak pro klienty, tak i pro finanční poradce a realitní makléře.

Naším cílem je pomoci klientům při rozhodování mezi jednotlivými finančními produkty nebo výběrem či prodejem nemovitostí, a to z pohodlí domova.

Veškeré služby, které portál klientům nabízí, jsou zpracovány tak, aby finanční poradce obdržel kompletní podklady a mohl dle nich připravit přesnou nabídku.

Stejně tak jsou připraveny služby pro realitní makléře, kde klient pomocí jednoduchých formulářů vyspecifikuje veškeré informace o prodeji či koupi nemovitosti.

Vám, poradcům, přijde na email připravená nabídka, se kterou můžete ihned pracovat. Výhodou pro Vás i klienta je, že si Vás najde ve svém okolí, a nemusíte tak komunikovat napříč ČR.

2) Co zahrnuje roční registrace?

Zasílání cílených poptávek
Veškeré poptávky a kontakty jsou prověřovány našimi operátory. Neovlivňujeme zasílání poptávek, klient si sám poradce vybere a osloví.

Bez provizí
Nebereme si žádnou provizi ze sjednaného obchodu. Placené jsou pouze roční tarify, tak abychom Vás mohli efektivně prezentovat.

Klienti z Vašeho okolí
Prezentujeme Vás klientům především z Vašeho okolí, nikoli z druhé strany republiky. Umožňujeme Vám navázat další realizace obchodů dle potřeb klienta a získávání nového doporučení.

Prezentace online
Díky mediální podpoře a cílené reklamě Vám vznikne nový kanál příchozích klientů. Uvedeme Vás v databázi poradců, zařadíme do správných kategorií a pomůžeme s Vaší prezentací online.

Benefity
Záleží nám na Vás, a proto naši prémioví poradci v tarifu GOLD, od nás získají zajímavé slevy od výrobců společenských oděvů a prodejců módních doplňků.

3) Cenové tarify

Na výběr máte možnost zaregistrovat se ve dvou různých tarifech, přičemž každý z tarifů obsahuje jiné služby a benefity .

Silver - 6 000,- Kč za rok

Osobní údaje, Název společnosti, Portfolio služeb, Foto na profilu
Zobrazení na úvodní stránce, Kontakt
Počet obdržených poptávek - neomezeně

Gold - 9 000,- Kč za rok

Osobní údaje, Název společnosti, Portfolio služeb, Foto na profilu
Zobrazení na úvodní stránce, Kontakt
Počet obdržených poptávek - neomezeně
+ Benefity - Slevové kupony

Podrobný popis tarifů a jejich výhod naleznete při registraci ve 2. kroku CENÍK REGISTRACE

4) Co když v seznamu nenajdu svoji společnost?

Pokud při registraci v seznamu nenajdete svoji společnost, napište nám na info@iporadci.cz, a my Vás o jejím doplnění budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Je zde zapotřebí uvést název společnosti a její logo.

5) Co když si v profilové kartě chci něco změnit?

Pokud jste se již zaregistroval(a), a chcete si změnit např. foto, nabízené služby, kontakt apod., přejděte na stránky http://iporadci.cz/pro-poradce, a zde se v sekci "Přihlášení" přihlašte pod svým emailem a heslem. Následně si vše ve svém profilu můžete změnit. My Vám do 24h. profil aktualizujeme.

6) Musím uvádět fotografii?

Ano, a to z toho důvodu, že chceme umožnit klientům při výběru finančního poradce nebo realitního makléře možnost vidět, s kým je v kontaktu.